Пресса

21 марта 2018 Экономика креатива. Почему Украина не зарабатывает на ремесле Пока Украина медлит, Великобритания зарабатывает миллиарды. Как ремесленники могут стать двигателем креативной экономики.
13 февраля 2018 Вінницька область і райони Молдови працюють над створенням транскордонного агрокластеру У Вінниці 7 лютого відбулася прес-конференція з презентацією проекту «Транскордонна мережа для Інноваційного сільського господарства». Він впроваджуватиметься Міжнародною громадською організацією "Єврорегіон «Дністер»" в партнерстві з молдовською ГО «Кутезаторул» на території Вінницької області та Республіки...
13 февраля 2018 На Вінниччині з’явиться центр інноваційного сільського господарства В рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», у області створять перший в Україні міжнародний агрокластер. Про це повідомив Андрій Кавунець, директор ГО «Єврорегіон Дністер». Одним із ключових завдань проекту є створення на базі Інституту кормів та сільського господарства...
13 февраля 2018 На Вінниччині з’явиться центр інноваційного сільського господарства В рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», у області створять перший в Україні міжнародний агрокластер.Про це повідомив Андрій Кавунець, директор ГО «Єврорегіон Дністер», повідомляє ukrinform.ru.
13 февраля 2018 В Винницкой области создадут агрокластер В Винницкой области в рамках проекта «Трансграничная сеть для инновационного сельского хозяйства», который финансируется Евросоюзом, создадут первый международный агрокластер в Украине.
13 февраля 2018 На Вінниччині за кошти ЄС створять зразок інноваційного сільського господарства На Вінниччині в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», який фінансується Євросоюзом, створять перший міжнародний агрокластер в Україні.
13 февраля 2018 На Вінничині побудують міжнародний агрокластер Міжнародний агрокластер в Україні відкриють у Вінницькій області в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства».Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на LANDLORD.
13 февраля 2018 На Винниччине создадут международный агрокластер Международный агрокластер в Украине откроют в Винницкой области в рамках проекта «Трансграничная сеть для инновационного сельского хозяйства» ,сообщает Главное со ссылкой на Национальный промышленный портал.
13 февраля 2018 Допомогти з експортом: Українсько-Молдавський агрокластер відкриють на Вінниччині Міжнародний агрокластер в Україні відкриють у Вінницькій області в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства». Про це повідомляє Укрінформ.Одним із завдань проекту є створення центру інноваційного сільського господарства на базі Інституту кормів та сільського господарства...
13 февраля 2018 Вінничани спільно з молдавськими партнерами створюють єдиний в Україні міжнародний агрокластер Громадська організація «Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з молдавським громадським формуванням «Кутезаторул» реалізовують масштабний проект «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», що фінансується Євросоюзом. Головна його мета – створити українсько-молдавські об’єднання малих...
Pages: 1 2 3 4 ... 19