Press

April 4, 2016 Брестской и Гомельской областям предлагают принять участие в финансируемой ЕС программе территориального сотрудничества Беларусь-Украина Брестской и Гомельской областям предлагают активнее подавать заявки на участие в финансируемой Евросоюзом программе территориального сотрудничества Беларусь-Украина.
March 31, 2016 Брестчане поделились опытом трансграничного сотрудничества на семинаре в Киеве Представители Брестской области поделились опытом трансграничного сотрудничества на семинаре в Киеве, сообщила корреспонденту БЕЛТА директор Брестского трансграничного инфоцентра Екатерина Косых.
February 16, 2016 ЄС виділяє кошти на співробітництво волинян з білорусами Понад 200 чоловік взяли участь у проведенні Інформаційного дня, присвяченого Конкурсу проектних пропозицій в рамках фінансованої Євросоюзом програми територіального співробітництва Білорусь-Україна. Захід відбувся сьогодні, 16 лютого, у Луцьку. Про це повідомляє «Волинська правда».
February 8, 2016 У Житомирі розпочався інформаційний день 8 лютого, в Житомирській ОДА розпочався інформаційний день у рамках Конкурсу проектних пропозицій за Програмою територіальної співпраці «Білорусь-Україна». Програма є частиною фінансованої Євросоюзом Програми територіального співробітництва Східного партнерства (ЕаРТС).
February 8, 2016 В Чернігівській обласній державній адміністрації вчили заробляти гроші Як повідомив під час прес-конференції керівник експертної групи Програми сприяння EaPTC Олексій Секаєв, загальний бюджет становить 3,3 мільйона євро. Бюджет на одну розробку — від 60 до 250 тисяч євро. Однак, 10% суми — власні кошти проектатів. 
February 5, 2016 Территориальное сотрудничество Беларуси и Украины Статья в Кормянской районной газете «Зара над Сожам». В среду, 3 февраля, в г. Гомель прошел информационный день, посвященный старту конкурса проектных предложений по Программе территориального сотрудничества Беларусь-Украина. В рамках инфодня экспертами программы содействия EaPTC была дана информац...
February 4, 2016 Розпочався практичний етап Програми сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства Брюссель та Лісабон з’єднує велодоріжка довжиною 2000 кілометрів. Від Чернігова до Гомеля 115 кілометрів. Велодоріжки між ними поки нема, але може з’явитися. І не тільки велодоріжка. Співпрацю у туризмі, інвестиціях, екології, медицині передбачає Програма сприяння територіальному співробітництву кра...
February 3, 2016 ЄС виділить 3,3 млн євро на зміцнення територіальної співпраці прикордонних регіонів України та Білорусі Для розвитку співпраці та спільних проектів між Україною та Білоруссю Європейський Союз надає більше 3 млн євро. Цей проект охоплює Житомирську, Чернігівську, Київську, Рівненську та Волинську області України, а також Гомельську та Брестську області Білорусі.
February 1, 2016 Чиновники Брестчины собираются привлечь не менее 1 млн. евро от сотрудничества с Украиной Чиновники Брестчины собираются привлечь не менее 1 млн. евро от сотрудничества с Украиной Брестская область намерена привлечь не меньше 1 млн. евро в рамках программы территориального сотрудничества «Беларусь — Украина», рассказал журналистам заместитель председателя облисполкома Михаил Серков 1 фев...
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 14