EaPTC in Press

March 21, 2018 Экономика креатива. Почему Украина не зарабатывает на ремесле Пока Украина медлит, Великобритания зарабатывает миллиарды. Как ремесленники могут стать двигателем креативной экономики.
February 13, 2018 Вінницька область і райони Молдови працюють над створенням транскордонного агрокластеру У Вінниці 7 лютого відбулася прес-конференція з презентацією проекту «Транскордонна мережа для Інноваційного сільського господарства». Він впроваджуватиметься Міжнародною громадською організацією "Єврорегіон «Дністер»" в партнерстві з молдовською ГО «Кутезаторул» на території Вінницької області та Республіки...
February 13, 2018 На Вінниччині з’явиться центр інноваційного сільського господарства В рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», у області створять перший в Україні міжнародний агрокластер. Про це повідомив Андрій Кавунець, директор ГО «Єврорегіон Дністер». Одним із ключових завдань проекту є створення на базі Інституту кормів та сільського господарства...
February 13, 2018 На Вінниччині з’явиться центр інноваційного сільського господарства В рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», у області створять перший в Україні міжнародний агрокластер.Про це повідомив Андрій Кавунець, директор ГО «Єврорегіон Дністер», повідомляє ukrinform.ru.
February 13, 2018 В Винницкой области создадут агрокластер В Винницкой области в рамках проекта «Трансграничная сеть для инновационного сельского хозяйства», который финансируется Евросоюзом, создадут первый международный агрокластер в Украине.
February 13, 2018 На Вінниччині за кошти ЄС створять зразок інноваційного сільського господарства На Вінниччині в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», який фінансується Євросоюзом, створять перший міжнародний агрокластер в Україні.
February 13, 2018 На Вінничині побудують міжнародний агрокластер Міжнародний агрокластер в Україні відкриють у Вінницькій області в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства».Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на LANDLORD.
February 13, 2018 На Винниччине создадут международный агрокластер Международный агрокластер в Украине откроют в Винницкой области в рамках проекта «Трансграничная сеть для инновационного сельского хозяйства» ,сообщает Главное со ссылкой на Национальный промышленный портал.
February 13, 2018 Допомогти з експортом: Українсько-Молдавський агрокластер відкриють на Вінниччині Міжнародний агрокластер в Україні відкриють у Вінницькій області в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства». Про це повідомляє Укрінформ.Одним із завдань проекту є створення центру інноваційного сільського господарства на базі Інституту кормів та сільського господарства...
February 13, 2018 Вінничани спільно з молдавськими партнерами створюють єдиний в Україні міжнародний агрокластер Громадська організація «Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з молдавським громадським формуванням «Кутезаторул» реалізовують масштабний проект «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», що фінансується Євросоюзом. Головна його мета – створити українсько-молдавські об’єднання малих...
Pages: 1 2 3 4 ... 20